Семінар фахівців із соціальної роботи

На базі Тростянецької районної бібліотеки  відбувся семінар – навчання для фахівців із соціальної роботи Тростянецького РЦСССДМ.

Метою семінару було підбиття підсумків роботи центру за листопад місяць та планування роботи на наступний місяць.

На семінарі виступив начальник Тростянецького РП Охтирського МВ КВІ УДПтС України в Сумській області Федір Нестеренко, який розповів про види покарань осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, про співпрацю з Тростянецьким РЦСССДМ. Його виступ доповнив фахівець із соціальної роботи Олександр Сапегін, який проаналізував роботу кожного фахівця з дітьми та молоддю які мають проблеми з законом.

Головний спеціаліст Центру Світлана Сизарєва дала аналіз  роботі фахівців за листопад місяць, позитивно відмітила роботу Олександра Сапегіна, Ольги Браги, Юлії Матвєєвої, Ольги Бабич, які працюють по місту та Наталії Євтєєвої, Тетяни Лазебної (с. Боромля), Тетяни Дудник (с. Білка).

Провідний спеціаліст Олена Горбачова провела рольові ігри для вирішення ситуативних задач з соціальної роботи. Фахівець із соціальної роботи Тетяна Лазебнапредставила на розсуд своїх колег показовий захід на тему: «Центр здоров’я», під час якого кожен отримав доступну інформацію про збереження здоров’я.

Підсумки роботи підбила директор Центру Тетяна Ганжаленко.