ПОВІР У СЕБЕ!

Новими соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича приділяється велика увага дітям з особливими потребами.

На базі Тростянецького відділення соціальної реабілітації для дітей-інвалідів проведено фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». Його учасниками стали 15 дітей - вихованці даного закладу.

Головна мета фестивалю – реалізація творчого та інтелектуального потенціалу, можливість самовизначення, залучення до активного способу життя дітей-інвалідів. Учасників фестивалю вітала головний спеціаліст Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Сизарєва.

Діти-інваліди – це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та особливою вірою у щасливе майбутнє.

Учасники фестивалю виступали напрочуд гарно. Очі дітей випромінювали радість. На вустах сяяли посмішки. Гості, які були запрошенні на фестиваль, захоплювались неповторністю творчих робіт, талановитістю та мужністю юних творців, їхніми прекрасними шедеврами – малюнками, аплікаціями. Також діти мали можливість продемонструвати перед батьками, гостями свої здібності у вокалі, музиці, хореографії.

 Всі учасники фестивалю визнані переможцями і нагороджені цінними подарунками. Троє з них матимуть змогу представляти Тростянецький район на обласному фестивалі творчості "Повір у себе".

Після виступів учасників фестивалю  фахівець із соціальної роботи Тростянецького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ольга Бабич провела розважальні ігри для дітей.

Батьки учасників, говорячи слова подяки, не могли втримати сліз радості, адже про їхніх дітей дбають та підтримують.