Соціальний захист прав дитини

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 03.06.2019 РОКУ

НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ВЕСЕЛО ТА ЦІКАВО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у благополучну долю кожної дитини, а значить - майбутнього України

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега СИПКА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тростянецькій районній державній адміністрації

НА СУМЩИНІ ЗА 4 МІСЯЦІ ЦЬОГО РОКУ УСИНОВЛЕНО 15 ДІТЕЙ

Як повідомив під час апаратної наради тимчасово виконуючому обовязки голови облдерждмністрації Вадиму АКПЄРОВУ начальник обласної служби у справах дітей Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ, останніми роками в Україні, і на Сумщині також, переважає національне усиновлення

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Аліни Шацької , було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

На засіданні комісії розглядалось питання про розгляд заяви громадянки щодо жорстокого поводження з її донькою, однокласником .

30 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі - мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми - відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки підріс, набув свого життєвого досвіду, навіть, зневірився у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство - це велике щастя, це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

Літній табір у Карпатах

У 2010 році компанія (на той час назва) «Крафт Фудз Україна», яка була одним з головних спонсорів благодійного фонду «Приятелі дітей», запропонувала запросити до літнього табору, які на той час проводив фонд, дітей соціальних категорій з Тростянецького району. І саме тоді між службою  у справах дітей районної державної адміністрації та  БФ Товариство «Приятелі дітей» було укладено угоду про співробітництво, предметом якої є виконання спільних програм та проектів, спрямованих на профілактику негативних явищ у дитячому та підлітковому середовищі, виховання у дітей позитивної активної життєвої позиції, допомогу на захист соціально незахищених категорій дітей.

СВЯТО РОДИНИ У ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Сьогодні у Тростянецькому районному будинку культури відбувся районний захід «Тростянецька родина» для  різних категорій сімей Тростянецького району Приурочене свято до Всеукраїнського дня матері, яке в Україні відзначається  порівняно недавно та традиційного районного свята Дня родини.

Такі концертні програми вже стали традиційними у нашому краї демонструючи кращі зразки дитячої творчості. Свято є символом відродження культурних та моральних цінностей сім'ї. За його результатами виявляють та підтримують талановитих дітей, розвивають творчі навики та здібності у різних видах мистецтва.

Радували присутніх своїми співами ансамблі і художні колективи Палацу дітей та юнацтва і Тростянецької районної дитячої музичної школи.

Оголошення про первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатним вихователем не може бути особа, зазначена в статті 212 Сімейного кодексу України.

Кандидат у патронатні вихователі подає до соціального закладу за місцем проживання такі документи:

1) заяву;

2) копію паспорта громадянина України;

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тростянецькій районній державній адміністрації

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

 Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

16 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Сипка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької райдержадміністрації.