День визволення України

Нині мало хто пам»ятає, що визволення України від фашистської окупації протягом тривалого часу відзначали 8 жовтня. Саме цього дня війська 4-го Українського фронту, долаючи відчайдушний опір ворога в Карпатських горах, нарешті перетнули колишній радянський кордон. На даний час день визволення України від фашистських загарбників відзначають 28 жовтня.

30 жовтня 2013 року в приміщенні Тростянецької райдержадміністрації відбулося засідання Президії районної ради ветеранів. На засіданні розглядалися питання соціального захисту ветеранів, медичне обслуговування цієї вестви населення. 

 Після засідання спеціалісти управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі  завітали з привітаннями та подарунками  до Дня визволення України від фашистських загарбників до своїх підшефних ветеранів – Холодова Миколи Олександровича, Варухи Марії Платонівни, Грушка Григорія Юхимовича. Старенькі, посивілі і знесилені ранами минулих боїв, вони прагнуть передати сучасній молоді дух оптимізму, життєстійкий характер, знання й досвід, любов до України.