ІНФОРМАЦІЯ про стан проведення контрольних заходів за ІІІ квартал 2013 року

За 3 квартал 2013 року управлінням Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі проведено 5 перевірок цільового використання коштів Фонду у виплатних об’єктах поштового зв’язку: 4 відділення поштового зв’язку та Сумська дирекція СД УДППЗ “Укрпошта”; 5 перевірок своєчасності зарахування та правильності виплати пенсій установами банків; 1 перевірку дотримання норм законодавства при перерахуваннні коштів Гребениківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату; та 6 позапланових перевірок достовірності видачі довідок про підтвердження пільгового стажу та заробітної плати.

 

Проведеними перевірками за липень-вересень 2013 року нецільового витрачання або відволікання коштів Пенсійного фонду України підприємствами поштового зв’язку не виявлено, проте встановлено 9 випадків порушень Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28.04.2009 № 464/156, постановою правління Пенсійного фонду України від 28.04.2009 № 14-1.

  Перевірками установ банків у 3-му кварталі виявлено 4 випадки порушеннь Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затверджений постановою КМУ від 30.08.1999 №1596.

За ІІІ квартал 2013 року проведено 6 позапланових перевірок правильності та достовірності видачі підприємствами, установами, організаціями документів для призначення пенсій на пільгових умовах. В результаті перевірок встановлено 15 порушень. Трапляються численні випадки розбіжностей даних довідки про заробітну плату з даними первинних документів та невідповідності даних трудової книги з даними первинних документів.

Під час проведення інших перевірок порушень не встановлено.