У ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ЩОДО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Нещодавно в прокуратурі Тростянецького району  відбулося чергове засідання Територіальної тимчасової робочої групи  з питань погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України за участю прокурора Тростянецького району Ольги Мірошніченко, заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Ольги Кучмій, завідувача юридичного сектору управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Людмили Бабич, начальника   відділу ДВС Тростянецького РУЮ Олександра Шлімакова та старшого державного ревізора-інспектора сектору доходів і зборів з фізичних осіб Тростянецького відділення Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області Максима Дворніка.

Учасниками тимчасової робочої групи було розглянуто стан погашення заборгованості з єдиного внеску фізичними особами-підприємцями до бюджету Пенсійного фонду України та підсумовано результати виконання боржниками доручень наданих на минулих засіданнях. Так, за період з серпня по жовтень місяць 2013 року відбулося  5 засідань  робочої групи на які були запрошені боржники.  За результатами робочої групи надійшло коштів – 82,9 тис.грн. Повністю погасили заборгованість 14 боржників на суму – 72,5 тис.грн.,  частково - 9 боржників на суму – 10,4 тис.грн. 

На засідання було запрошено 10 боржників, з  яких до початку засідання 2 боржники повністю погасили борг, решта частково сплатили заборгованість.

За результатами проведеного засідання всім боржникам були надані відповідні доручення щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України у встановлені строки.