Запитували? Відповідаємо! Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам

Починаючи з 1 липня 2016 року соціальні виплати, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюються через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАТ “Державний ощадний банк України”.

Для ідентифікації одержувачів соціальних виплат, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення їх соціальними виплатами здійснюється емісія платіжних карток із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Для одержувачів пенсій така картка одночасно є пенсійним посвідченням.

Для отримання платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, внутрішньо переміщеній особі потрібно звернутися в орган Пенсійного фонду, де вона знаходиться на обліку, та надати пакет таких документів:

- паспорт;

- довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи ( не подається громадянами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контрольний орган і мають відмітку в паспорті);

- довідку про взяття на облік  внутрішньо переміщеної особи;

- фотокартку 2,5 х 3;

- рахунок для виплати пенсії в АТ “Ощадбанк”.

Видача платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, здійснюється установою АТ “Ощадбанк”.

 

Начальник відділу обслуговування  громадян                                                           Наталія Лещишина