РОБОТА З БОРЖНИКАМИ Є ПРІОРИТЕТНОЮ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Андрій Корж: «Зважаючи на те, що одним з основних джерел  наповнення бюджету Пенсійного фонду України є сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування, робота з боржниками є надзвичайно пріоритетним напрямком діяльності Пенсійного фонду України»

На цьому наголосив начальник управління  Пенсійного фонду України в Тростянецькому  районі Андрій Корж. З цією метою управлінням Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі застосовуються всі надані законодавством заходи впливу щодо повного погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.

Вся заборгованість повністю охоплена заходами примусового стягнення. На всіх боржників управлінням своєчасно направляються позови до суду. Разом з тим, з кожним боржником ведеться активна роз’яснювальна робота. Управлінням продовжено практику спільних виїздів з органами державної виконавчої служби до боржників.

 Зі слів керівника управління: «Внаслідок співпраці органів ДВС та правоохоронних органів протягом першого півріччя 2013 року до бюджету Пенсійного фонду України забезпечено надходження коштів в сумі -78,9 тис.грн.»

Наразі управлінням посилено роботу з боржниками фізичними особами-підприємцями з метою максимального стягнення  заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.