Колегія Тростянецької райдержадміністрації

2 серпня  2013 року начальник управління  Пенсійного фонду України в Тростянецькому  районі Андрій Корж взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, на якій  одним із основних питань було розглянуто стан  погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

Начальник ознайомив присутніх з підсумками роботи управління за І півріччя 2013 року щодо виконання основних завдань реалізації соціальних ініціатив Президента України, забезпечення своєчасного фінансування пенсійних виплат та їх перерахунків, мобілізацію всх належних до сплати коштів та скорочення заборгованості до бюджету Фонду.

За його інформацією, за зазначений період до бюджету Фонду  мобілізовано 43,3 млн.грн. власних коштів, що становить 104,5% до плану.У порівнянні з аналогічним періодом минулого року власні надходження зросли на 9,2%.Забезпеченість пенсійних виплат власними коштами Пенсійного фонду в районі  станом на 01.07.2013 року складає 47,8%.Протягом звітного періоду управлінням посилено контролювалась сплата єдиного внеску та стан погашення заборгованості платників, використовувались усі можливі важелі впливу правоохоронних органів, органів державної виконавчої служби, інших органів влади.