ДЕНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В С. СТАНОВА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

 11 листопада 2014 року фахівці управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі провели День Пенсійного фонду в с. Станова. В заході прийняли участь завідувач юридичного сектору Людмила Бабич, начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Наталія Лещишина, начальник з виплати пенсій Любов Константа та завідувач сектору з організаційно-інформаційної роботи Наталія Колісник.

 

Такий „День” – це можливість місцевих жителів отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно пенсійного законодавства. Питань, які цікавили жителів було чимало: виплати коштів „Дітям війни”, індексації пенсій, умови призначення пенсій за вислугу років, зарахування до страхового стажу декретної відпустки, пенсійне забезпечення державних службовців.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян окремо звернула увагу учасників зустрічі на пошук соціального діалогу та сприяння в адаптації вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, повідомила також, що для отримання пенсійних виплат, їм необхідно стати на облік в управлінні соціального захисту та надати копію довідки про реєстрацію до управління Пенсійного фонду.

У рамках проведення «Дня Пенсійного фонду» фахівці Фонду також завітали до  трудового колективу місцевої школи. Освітян найбільше непокоїли питання щодо пенсійного забезпечення при призначенні пенсії за вислугу років, зміни в призначенні та виплаті грошової допомоги при виході на пенсію за віком, вихід на пенсію жінок при досягненні 55 років, тощо.

В ході заходу фахівці Фонду надали вичерпні відповіді з різних питань пенсійного забезпечення.