День Святого Миколая у Тростянецькому відділенні реабілітації дітей – інвалідів

Щороку 19 грудня в Україні православні християни відзначають день Святого Миколая - одне із найбільш довгоочікуваних свят для дітей та багатьох дорослих, які не розучилися вірити в дива. Адже за давньою традицією батьки купують і ховають в будинку подарунки, які нібито Святий Миколай приносить слухняним дітям.

      19 грудня, з метою привітати зі святом дітлахів, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Григор’єва С.Ж. та голова профспілкового комітету Дерев’янко О.Л. відвідали відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів. Також на святі були присутні батьки хворих дітей та спонсори: представники районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді,  приватного підприємства «Кробс», приватний підприємець Чалий В.В. та інші.

     Під час проведення святкової зустрічі, присвяченої Дню Святого Миколая, дітей вітали школярі загально – освітньої школи №2, які підготували святкову виставу. Дійство, яке розгорталося на сцені, нікого не залишило байдужим та дозволило більше дізнатися про історію виникнення свята, адже саме цьому був присвячений виступ школярів. Після закінчення вистави кожен з малюків отримав подарунки – солодощі та м’які іграшки. Згодом директор відділення Малініна Л.В. поздоровила присутніх зі святом, слова вдячності пролунали на адресу спонсорів відділення.

     Винагородою для запрошених гостей стали посмішки дітей, яким, безперечно, необхідно наше тепло та піклування. Цьогорічне свято запам’ятається усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.