ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ З УЧНЯМИ ТА ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ

У рамках Всеукраїнського тижня права, відбулася зустріч  працівників управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі з учнями 10-11 класів та педагогічним колективом Тростянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Під час даного заходу головний спеціаліст–юрисконсульт управління Євген Сумцов прочитав  учням лекцію на тему: «Право на пенсію в Україні  та його реалізація за сучасним законодавством», під час якої розповів про соціальні права громадян, гарантовані статтею 46 Конституції України, які включають право громадян на забезпечення у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Також наголосив, що потурбуватися про майбутню пенсію та забезпечити  собі в майбутньому необхідний рівень життя потрібно вже у молодому віці, сплачуючи страхові внески до Пенсійного фонду України. Відповів на запитання.

Начальник  відділу з призначення пенсії Наталія Лещишина провела  бесіду з педагогічним колективом та відповіла на актуальні питання, щодо призначення пенсій за вислугу років працівникам освіти та змін в законодавстві.