Відмінний сервіс без черг та зайвих витрат!

Фахівці управління Пенсійного фонду в Тростянецькому районі проводять активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою залучення фізичних та юридичних осіб до користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Цей веб-портал, що функціонує вже другий  рік, створено для більш якісного та оперативнішого обслуговування громадян з використанням електронних технологій.

Потенційна аудиторія веб-порталу це пенсіонери, громадяни працездатного віку, підприємці, самозайняті та юридичні особи. Крім того веб-портал  може бути цікавий також громадянам Ураїни, які перебувають за межами країни, наприклад, на заробітках.

Веб-портал — зручна можливість заздалегідь подбати про свої соціальні гарантії та майбутню пенсію.  Адже, починаючи з 1 січня 2016 року пенсії призначатимуться лише за даними персоніфікованого обліку, тому необхідно постійно контролювати відомості, які накопичуються в Вашій персональній обліковій картці. Застосування сучасних інформаційних технологій є особливо актуальним для людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку, оскільки коли виникає потреба вирішити якесь важливе питання, зовсім не обов’язково їхати до управління Фонду. Все можна зробити вдома, а зекономлений час і кошти використати на інші справи.

На сьогоднішній день електронним сервісом в районі вже користується більше 200 осіб. Відгуки тих, хто вже користується послугами даного інтернет-ресурсу, мають позитивний характер, а підтвердженням його зростаючої популярності є  постійне збільшення кількості звернень до веб-порталу та вдячність громадян, які отримали необхідну інформацію чи консультації у зручному для себе форматі.

Для отримання можливості користуватися послугами веб-порталу у повному обсязі необхідно пройти просту одноразову реєстрацію, яка займе не більше п’яти хвилин, для чого потрібно особисто звернутися до управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі за адресою: вул. Миру, 2 другий поверх. При собі необхідно мати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків та пенсійне посвідчення (для пенсіонерів).

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном (05458) 5-30-68.