ЕСТАФЕТА «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49 +» КРОКУЄ ТРОСТЯНЕЧЧИНОЮ

В лютому 2019 року стартувала обласна естафета "Позашкілля Сумщини – 49+". Естафету започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право"

13 лютого в рамках проведення естафети закладами загальної середньої освіти Тростянецького району Білківська загальноосвітня школа I-III ступенів приймала делегацію з Охтирського міського центру позашкільної освіти – МАН учнівської молоді.


«Позаурочна діяльність завжди була однією з пріоритетних форм роботи у Білківській школі. Протягом тривалого часу сформувалися і закріпилися основні напрямки гурткової роботи: еколого-натуралістичний, фізкультурно-спортивний, художньо-естетичний та інші. Основний акцент у позаурочній роботі ставиться на розкриття творчих здібностей учнів, урізноманітнення їхнього дозвілля та всебічне виховання» - зазначила у своєму виступі директор школи Людмила Маленко.
Свої аматорські здібності цього дня презентували учитель музичного мистецтва Олена Кошель, керівник одного з найяскравіших ансамблів шумових інструментів «Веселі ложкарі». Протягом тривалого часу колектив під її керівництвом був учасником і переможцем різноманітних конкурсів та фестивалів, захищав честь школи на міському, районному, обласному та Всеукраїнському рівнях. 
Силами вчителя фізичної культури Володимира Гордієнка у школі було організовано майстер-клас з настільного тенісу. 
Для тих, хто любить майструвати чудові речі власними руками разом з учителем трудового навчання Оленою Сміян гості виготовляли подарунки до Дня святого Валентина. 
Динамічним заняттям з «Евритмії» захопила присутніх учитель молодших класів Анна Панченко.
Дякуючи більчанам гості з Охтирки були приємно вражені різноманітністю позашкільної діяльності та теплим прийомом.

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди стоятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещении