НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ВІДКРИТИЙ СВІТ» - НОВІ НАЙСУЧАСНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та Державне підприємство «Національний проект «Відкритий світ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України в рамках реалізації ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ» проводить Конкурс «2000 шкіл». Загальноосвітні навчальні заклади, що стануть переможцями Конкурсу, отримають  цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси, а також кожен учень отримає можливість придбати за соціально прийнятною ціною пристрій, який забезпечить доступ до освітнього порталу, де будуть розміщені електронні освітні ресурси.

Національний проект «Відкритий світ» вже подарував можливість школярам Тростянецького району навчатися з використанням найсучасніших технологій – Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад є одним із 54 навчальних закладів України, що став учасником національного проекту на І етапі, реалізація якого вже розпочалася з 1 вересня 2013 року.

Сьогодні до участі у Конкурсі «2000 шкіл» готуються дев’ять загальноосвітніх навчальних закладів Тростянецького району. Їх керівники – Москальова С.М. (Тростянецька СШ І-ІІІ ст. №1), Бурлака С.М. (Тростянецька СШ І-ІІІ ст. №2), Сєрікова А.М. (Тростянецька СШ І-ІІІ ст. №3), Заїка О.М. (Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4), Свірідова О.Д. (Тростянецька СШ І-ІІІ ст. №5), Нужненко О.В. (Смородинський НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ), Маленко Л.Б. (Білківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ), Дмитриченко О.М. (Кам’янський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ), Яценко Л.О. (Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.) – увійшли до складу делегації, яка 11 листопада 2013 року взяла участь у презентації з відбору 2000 шкіл-учасників ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ». Зустріч із представниками організаторів Конкурсу відбулася на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №27, яка також, як і Боромлянський НВК, є учасником І етапу, в рамках якого заклад отримав сучасне мультимедійне обладнання для 5-ти кабінетів – фізики, хімії, біології, математики та української літератури. У ході зустрічі учасники мали можливість переглянути фрагменти уроків із використанням сучасного обладнання.