ВІД ІДЕЇ – ДО РЕАЛЬНОСТІ: КРОКУЄМО ВПЕВНЕНО!

Ідея створення на базі Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Центру підготовки школярів загальноосвітніх навчальних закладів Тростянеччини до Всеукраїнських учнівських олімпіад не виникла випадково.  До такого висновку прийшла експертна рада управління освіти  і науки Сумської обласної державної адміністрації під час атестації даного навчального закладу, учні якого протягом тривалого періоду постійно посідають місця переможців районних та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін – української мови й літератури, англійської мови, хімії, біології, географії, математики, фізики, інформатики та інформаційних технологій.

Отже, сьогодні триває активний пошук шляхів щодо створення такого освітнього середовища, яке б забезпечило повноцінну підтримку інтелектуально обдарованих учнів у поглибленому оволодінні ними основами шкільних наук. З цією метою у районі створена ініціативна група, яку очолив перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко. У складі групи працює когорта освітян – працівники відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації, районного методичного кабінету, адміністрація та педагогічні працівники Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Перше і найважливіше завдання, яке стоїть перед ініціативної групою – розробка проектної пропозиції «Створення Центру інтелектуального розвитку дитини на базі Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5». Зважуючи на значимість та терміновість справи, на базі навчального закладу вже пройшли кілька засідань, у результаті яких визначено об’єм ремонтних робіт у навчальних приміщеннях, проведені розрахунки бюджету на придбання будівельних матеріалів, вивчено цінові пропозиції постачальників сучасногонавчального обладнання, яке буде придбане для навчальних кабінетів та науково-дослідної лабораторії, обговорено з педагогами напрямки та зміст роботи майбутнього Центру.

«Шлях осилить той, хто йде», – говорить народна мудрість. Так з кожним кроком ми наближуємося до заповітної мети. І лише від нас залежить, чим закінчиться наша мрія – казкою чи реальністю.