ПІДГОТОВКА НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДІВ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

Про це йшлося на апаратній нараді при голові Тростянецької райдержадміністрації .

«Сьогодні у районі приділено посилену увагу щодо підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2013–2014 рр. Тростянецька райдержадміністрація це питання тримає на постійному контролі» - зазначив Едуард Холодов.

З метою забезпечення належної експлуатації навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації під час осінньо-зимового періоду 2013-2014 навчального року проведено великий обсяг робіт.

«Значну роботу виконано по ремонту систем опалення шкіл, на що витрачено 127 тис. грн. ( з місцевого бюджету): це роботи по ремонту системи опалення Тростянецької СШ  І-ІІІ ступенів № 3 на суму 10 тис. грн., роботи по ремонту систем опалення з хімічною промивкою в Тростянецькій СШ І-ІІІ ступенів № 5 на суму 80 тис. грн. і Тростянецькій ЗОШ № 4 вартістю 37 тис. грн.. Були промиті всі радіатори опалення, замінена та відревізована запірна арматура, замінено пошкоджені ділянки трубопроводів та проведені гідравлічні випробовування згідно з вимогами експлуатації теплогенеруючих установок та теплових мереж. Це дасть можливість навчальним закладам дотримувати необхідний тепловий режим у навчальних класах при якісному теплопостачанні» - розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької райдержадміністрації Лариса Лампак.