ПЕРСПЕКТИВИ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ

Нещодавно в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх закладів району. Зібрання відбулося під керівництвом начальника освіти, молоді та спорту Лампак Лариси Іванівни. У нараді взяли участь перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко, директор департаменту доуніверситетської освіти Сумського Державного університету Юрій Зимак, керівник профспілки освітян Тростянеччини Валентина Соломахіна.

На робочій зустрічі керівники розглянули ряд важливих питань, серед яких: підготовка освітніх закладів до опалювального сезону, дотримання вимог щодо ведення ділової документації в загальноосвітніх навчальних закладах району, відповідальне ставлення педагогічних працівників до виконання своїх обов’язків, проведення футбольного турніру «Золота осінь», залучення до гурткової та позашкільної роботи дітей з сімей, що потрапили у складні життєві обставини та інші.

Звертаючись до директорського корпусу району, перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко наголосив, що сьогодні школа в усьому змінюється, оновлюється і реформується, нова соціально-економічна ситуація поставила до неї принципово нові вимоги. Освітяни Тростянецького району повинні виконувати всі вимоги, щоб іти разом з часом.

Директор департаменту доуніверситетської освіти Сумського Державного університету Юрій Зимак розповів про заклад, про умови вступу та функціонування підготовчих курсів. Нагадав, що Сумський університет готує висококваліфікованих спеціалістів.