ДІТИ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ СТОВІДСОТКОВО ОХОПЛЕНІ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ

Павло Роженко: «Завдання влади - забезпечити гарантований доступ українських дітей додошкільних установ.Головними пріоритетами нових соціальних ініціатив Президента України є виховання здорової та життєво компетентної особистості, забезпечення якісної та доступної дошкільної освіти кожній дитині, підготовка її до майбутнього життя»

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Тростянецької райдержадміністрації особисто перевірив виконання поставлених завдань Президентом України у Боромлянському навчально-виховному комплексі: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад».

У дошкільному закладі, який охоплює дошкільною освітою п’ятирічок с. Боромлі, чимало зроблено для організації повноцінної життєдіяльності та всебічного розвитку вихованців. В оформленні групових приміщень переважають матеріали, посібники та іграшки, які відповідають віковим особливостям дошкільників, задовольняють їхні інтереси. Облаштовано майданчик для прогулянок і занять на свіжому повітрі.

Протягом останніх років, у Тростянецькому районі усі діти п’ятирічного віку 100 % охоплені дошкільною освітою, що також є необхідною та цілком виправданою вимогою органів влади.

«Розуміючи усю важливість дошкільної освіти та відчуваючи величезну відповідальність за розвиток дітей, Президент України Віктор Янукович надає цьому питанню особливої уваги. На Тростянеччині активно ведеться робота у цьому напрямку», – розповів Павло Роженко.