ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ КОЖНОЇ ДИТИНИ ДО ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Соціальні ініціативи Президента України передбачають забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. На виконання завдань поставлених Главою держави на Тростянеччині розширюється мережа дошкільних навчальних закладів.

На цьому наголосив т.в.о. голови Тростянецької райдержадміністрації Павло Роженко під час робочої поїздки до Боромлянської сільської ради.

У селі Боромля ведуться роботи по реконструкції дитячого садка «Дзвіночок». Із запланованих на відновлення дитячого дошкільного закладу – 980 тисяч гривень, уже освоєно 605 тисяч гривень. Виконані будівельні роботи, зведена топкова на комбінованому паливі, замінено опалювальні прилади, забезпечено водопостачання та водовідведення, замінено двері та вікна. На часі – внутрішнє облаштування та оздоблення приміщень, встановлення ігрових майданчиків для малечі.

Тож у цьому році, в оновленому садочку планується відкриття трьох групп, які будуть охоплювати 75 дітей. Керівництво району докладає максимум зусиль, щоб цієї осені дошкільний заклад гостинно відчинив свої двері для  боромлянських малят.