У ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ ПАЛАЦІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

18 вересня у рамках Дня відкритих дверей пройшли урочистості з нагоди початку навчального року у Комунальному закладі Тростянецької районної ради Палаці дітей та юнацтва. Привітати та побажати успіхів завітали т.в.о. голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко, голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник та начальник відділу освіти, молоді та спорту Лариса Лампак.

«Становлення позашкільної виховної роботи з дітьми та підлітками в Україні стало дуже актуальним питанням. Всебічний розвиток – кожній дитині – пріоритет соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». Влада району постійно піклується про творчу дитячу родину Палацу. В позашкільному закладі виявляють таланти та допомагають знайти майбутню професію дітлахам» - наголосив у своєму виступі Павло Роженко.

Щорічно найкращі гуртківці і педагоги Палацу стають лауреатами конкурсів, місія яких - сприяти розвитку та підтримці талановитих гуртківців, розвитку й реалізації їх соціальної активності, згуртуванню всіх співробітників Палацу в прагненні до професійного та соціального самовдосконалення.

 

Основна мета діяльності Палацу - створити умови для розвитку особистості, її здібностей, щоб вона мала можливість самостійно вирішувати пізнавальні, ціннісно-орієнтаційні, практичні, комунікативні проблеми в різних сферах життєдіяльності.

Зі слів Олександра Олійника: «Саме Палац дійте та юнацтва створює на Тростянеччині умови для самореалізації дитини. Підтвердженням цього є участь та перемоги у виставках, конкурсах, олімпіадах, концертах, спортивних змаганнях, наукових дослідженнях.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор Палацу дітей та юнацтва Антоніна Дерев’янченко, побажала всім вихованцям наснаги, впевненості та успіхів у творчих здобутках та наголосила, що палац - центр організаційно-масової роботи, організатор змістовного дозвілля юних тростянчан, організатор міських конкурсів, фестивалів, виставок, концертів, змагань. Це не просто позашкільний заклад, а співдружність дітей, батьків та педагогів.

                           

Протягом заходу присутні могли ознайомитися з роботами вихованців палацу у фоє та насолодитися святковим концертом, де юні артисти показували свої таланти. Також усі бажаючі змогли записатися до гуртків та студій палацу.