РОЗВИТОК ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Міська спеціаізована  школа №5 почала навчальний рік із відкриття оновлених кабінетів хімії та фізики. На їх облаштування використано з державного бюджету 172 тис. грн. У кабінетах створено всі умови для формування творчої особистості, тут є можливість на вищому рівні навчати дітей, давати їм відповідні знання. 

 

На урочистості з нагоди відкриття кабінету хімії завітали керівники району - голова районної ради Олександр Олійник та перший заступник голови райдержадміністрації Павло Роженко, голова профспілкового комітету працівників освіти Валентина Соломахіна, директор спеціалізованої школи  №5 Олена Свірідова.

«Команда хіміків Тростянецького району впродовж 10 років є переможцем районного і обласного етапів олімпіад, тому такий подарунок допоможе зробити уроки для дітей більш насиченими, цікавими, змістовними, досягати, разом з учителем хімії Іриною Романенко, ще кращих результатів» - зауважив у своєму виступі перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації. А голова районної ради Олександр Олійник у привітальному слові запевнив педагогів і учнів, що на черзі їдальня, яка буде відремонтована влітку 2014 р.

На використані кошти придбано інтерактивний комплекс, закуплено обладнання, демонстраційні таблиці, багатофункціональні притрої. Всім необхідним обладнана і навчальна лабораторія. Також проведено облаштування сучасного кабінету і лабораторії: замінена підлога, оновлені стіни, встановлено освітлення, нові вікна та жалюзі, двері, придбано інвентар, сантехніку, меблі.

Цього року, крім кабінетів хімії та фізики, в школі забезпечили сучасними технічними засобами навчання - мультимедійним обладнанням, кабінети біології, музики та естетичного виховання.