Футбол починається з тебе

2013 рік на Сумщині відзнаменовано важливою  спортивною подією. За ініціативи губернатора області Чмиря Ю.П. створена європейська  футбольна інфраструктура, яка дозволяє безкоштовно тренуватися в сучасних умовах більше, ніж тисячі дітям області з перспективою стати професійними футболістами.

 

З метою популяризації дитячого футболу з 1вересня 2013 року введено    урок футболу в кожному загальноосвітньому навчальному закладі,  до занять у секціях залучаються  хлопці та дівчата за різновіковими групами. Нова методика та система занять футбольного центру «Барса» дозволить здійснювати відбір і направляти талановитих дітей на навчання до професійних клубів.

Щоб створити належні умови для розвитку футболу в навчальних закладах передбачено провести модернізацію матеріально - технічної бази,    будівництво спортивних майданчиків із штучним покриттям.

Юних шанувальників футболу  запрошує на навчання дитячо-юнацька спортивна школа –«Барса», до штату якої введено додатково 4 посади тренерів з футболу, які підвищили свій професійний рівень у обласному комунальному закладі Сумської обласної ради ДЮСШ - Футбольний центр «Барса».