ШКОЛА РАННЬОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Едуард Холодов: «Пріоритетним завданням, що поставив Президент України перед органами влади в рамках соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України” – це доступ кожної дитини до якісної дошкільної освіти. Глава держави ініціює підтримку процесу виховання дитини – від гарантованого місця у садочку – до нових можливостей для всебічного розвитку підлітка»

«Проблеми виховання майбутнього громадянина дітей дошкільного віку в позашкільних закладах освіти вирішують школи раннього творчого розвитку. Основне призначення таких структурних підрозділів – це створення умов для  гармонійного розвитку зростаючої особистості, підготовка до успішної самореалізації в сучасному житті», - зазначив голова Тростянецької райдержадміністрації Едуард Холодов під час наради щодо творчого розвитку дітей дошкільного віку.

Для розвитку дітей дошкільного віку на Тростянеччині в Палаці дітей та юнацтва створена школа раннього розвитку дитини «Паросток». На сьогодні у «Паростку» навчаються 180 дітей віком 4-7 років.

Зі слів директора Палацу дітей та юнацтва Антоніни Деревянченко, у школі «Паросток» дітям надається можливість задовольняти свої творчі потреби. Навчально-виховний процес здійснюється засобами образотворчої, музично-хореографічної, інтелектуальної, мовно-емоційної та художньої діяльності. Визначені  напрями діяльності школи: образотворче мистецтво, хореографія, вокал, англійська мова, мистецтво слова, я пізнаю світ.