ДОШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ЧЕКАЮТЬ НА СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ

Павло Роженко: «У рамках нових соціальних ініціатив  Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» у Тростянецькому районі  проваджується комплекс заходів, аби діти мали вільний доступ до якісної дошкільної освіти»

Соціальними ініціативами Президента України окремо виділено блок питань, що стосуються всебічного розвитку кожної дитини.

Цей процес  починається з дошкільного віку. Головний його елемент – дитячі садки. Кожній дитині має бути забезпечено доступ до дошкільної освіти, розвиток якої сприятиме соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання в школі, а також надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю.

Реалізуючи соціальні ініціативи Президента, дошкільні навчальні заклади готуються прийняти своїх вихованців в оновлені дитячі садочки, яких на території Тростянецького району нараховується шість. Працівниками дошкільних закладів проведена велика робота по підготовці до нового навчального року.

Працівниками всіх дошкільних навчальних закладів був здійснений косметичний ремонт групових приміщень, відремонтовано та пофарбовано все ігрове та спортивне обладнання, облаштована територія садочків.

Для ДНЗ «Пролісок» Боромлянської сільської ради  були закуплені будівельні матеріали для реконструкції веранди та крильця, четверо вікон, вхідні двері. Була замінена помпа в котельні закладу.

У ДНЗ «Червона шапочка» Білківської сільської ради проведені лабораторні випробовування електрообладнання харчоблоку та котельні, ревізія та фарбування внутрішньої системи опалення.

Завезені дрова в ДНЗ «Ромашка» Буймерської сільської ради та ДНЗ «Берізка» Жигайлівської сільської ради. На заміну вікон, дверей та котла під тверде паливо в  ДНЗ «Ромашка» виділено 102 тис. грн.

Планується з 2013 року відновити роботу ДНЗ "Дзвіночок" Боромлянської сільської ради, який буде опорним дошкільним навчальним закладом - центром розвитку дитини.