НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ГОТОВІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До цього висновку прийшла комісія у складі працівників відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації, районної пожежної служби, лікаря-епідеміолога Охтирського міжрайонного управління головного управління держсанепідслужби у Сумській області, яка 5-8 серпня 2013 року перевірила стан готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району до нового 2013-2014 навчального року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Лариса Лампак повідомила, що у кожному навчальному закладі Тростянеччини проведені поточні ремонти. У Тростянецьких СШ № 1 та ЗОШ № 4 облаштовано пандуси. У СШ № 3  поступово проходить оновлення опалювальної системи. В СШ № 2  закінчується реставрація шкільного музею. В ЗОШ № 4 проведений капітальний ремонт підсобних приміщень харчоблоку.

На виконання комплексної програми забезпечення загальнопрофесійних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін в Тростянецьку СШ № 5 придбано обладнання для кабінетів хімії та фізики на суму 172,1 тис. грн.

  У Смородинському навчально-виховному комплексі – придбано дитячу стінку «Замок» для дошкільної групи. Капітальний ремонт був проведений у Кам’янському навчально-виховному комплексі. Вся необхідна документація навчальних закладів приведена в належний стан.