КАНІКУЛИ, КАНІКУЛИ, РАДІЄ ДІТВОРА!

Із метою організації якісного дозвілля учнівської молоді Тростянецького району у період весняних канікул (24-30 березня 2014 року) у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, що сприяють всебічному розвитку та гармонійному вихованню учнів.

Шкільні музеї та бібліотеки, спортивні зали та спортивні майданчики на подвір’ях навчальних закладів, комп’ютерні класи наповнені дитячим гаміром.

Весняні канікули в Тростянецькій СШ І-ІІІ ст. №1 учні проводять, подорожуючи стежками рідного краю – до гроту Німф, урочища Нескучне. У закладі відбулись літературні ігри школярів. Старшокласники вже готуються до відзначення Дня Перемоги – власними руками виготовляють листівки для ветеранів.

Змістовне й цікаве дозвілля під час весняних канікул організоване і для учнів Тростянецької СШ І-ІІІ ступенів № 2. Так, у навчальному закладі працюють спортивні секції для старшокласників, проводяться спортивні розваги для молодших школярів та учнів основної школи.

Традиційно, школярі під керівництвом класних керівників, учителів природничих дисциплін здійснюють екскурсійні подорожі до весняного Нескучанського лісу, проводять зустрічі із науковцями Краснотростянецької наукової лісодослідної станції, беруть участь у екологічних акціях – прибирають зони відпочинку у дендропарку, розважаються на свіжому повітрі під весняний пташиний спів. Великою кількістю вражень та позитивних емоцій від екскурсій поділилися з нами учні 3-х класів, 7-Б классу.

Учні 8 класу завітали до районної бібліотеки, де в рамках Тижня книги взяли участь у розважальній програмі «У колі гумору та жартів» – діти читали гуморески, змагались у жартівливій вікторині. Яскраво провели один канікулярний день, побувавши у районній бібліотеці на Святі дитячої книги, а потів відвідавши міський спортивний майданчик, і учні 1-А та 2-А класів.

Чудово провели час учні навчального закладу у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти – Смірнов Даніїл (4 клас), Пісарєв Богдан (8 клас), Власова Ксенія та Переяслова Інна (6-А клас), Дяченко Надія (6-Б клас), Яценко Анастасія (9-Б клас), Косенко Віталій та Могила Микита (5-А клас), які були запрошені як переможці конкурсу з художньої майстерності в рамках V Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії». Ці діти, які мають особливий талант помічати красу навколишнього світу і передавати її власними засобами – через малюнки, аплікації, вироби із природного матеріалу, – були нагороджені подарунками, один з яких – тематичний альбом конкурсних робіт «Діти малюють дивосвіт».