РУЙНУЄМО СТЕРЕОТИПИ: СІЛЬСЬКІ ШКОЛИ НІЧИМ НЕ ПОСТУПАЮТЬСЯ МІСЬКИМ

На Тростянеччині ми руйнуємо стереотип про те, що сільські школи чимось поступаються міським. Яскравий приклад – навчальні заклади, які підпорядковані відділу освіти райдержадміністрації. Це сучасні класні кімнати з сучасними кабінетами, оснащені всім необхідним обладнанням

Матеріально-технічна база шкіл знаходиться на високому рівні. У ході децентралізації, зокрема в процесі об’єднання територіальних громад, виникають питання, розв’язання яких створює нову практику. Впровадження реформи децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад надало великої актуальності питанню передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ. В кожній з областей в районах, де утворилися ОТГ, процес передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району в комунальну власність ОТГ проходить по-різному.

Відповідно до рішення п’ятдесят першої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 02 жовтня 2020 року «Про безоплатну передачу шкіл зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади» заклади освіти, які підпорядковані відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області передаються з 01.01.2021 року до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади в особі Тростянецької міської ради.

Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, колишніх сільських голів, приватних підприємців було створено комфортне навчальне середовище із сучасним обладнанням з метою надання учням можливість реалізувати свій творчий потенціал та набути практичних навичок для успішної майбутньої діяльності.