ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ СУМЩИНИ: ЗАПУСКАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ «ШКОЛА ОНЛАЙН-БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ»

За сприяння Міністерства цифрової трансформації України та фінансової підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку громадська організація «МІНЗМІН» запускає 14 грудня о 17.00 Школу онлайн-безпеки дітей

«Школа онлайн-безпеки дітей» – це освітній проєкт для активних вчителів і батьків, які хочуть захистити своїх дітей від загроз в Інтернеті. Під час навчання учасники дізнаються, як забезпечити максимальну користь Інтернету для дітей, які загрози чекають на дітей в онлайн-середовищі та як від них убезпечити.

Програма освітнього проєкту базується на рекомендаціях із захисту дітей в цифровому середовищі, які були видані в 2020 році Міжнародним союзом електрозв'язку – спеціалізованим агентством Організації Об'єднаних Націй.

Місце проведення: Zoom (платформа для відеозустрічей). Час проведення: щодня з 17.00 до 18.30. Тривалість школи: 4 дні (з 14 до 17 грудня 2020).

Школа є безкоштовною. Учасники, які відвідають щонайменше три тренінги, отримають сертифікат.

Посилання на форму реєстрації школи: https://bit.ly/33Q3LzU 

За матеріалами сайту Мінцифри: https://thedigital.gov.ua/news/za-spriyannya-mintsifri-startue-bezkoshtovna-shkola-onlayn-bezpeki-ditey