ДЕСЯТЬ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМЩИНИ ЗДОБУЛИ ДИПЛОМИ І СТУПЕНЯ В ОБЛАСНОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ПРОЄКТІ «МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ»

Проєкт «Мій світ психології» започатковано у 2015 році з метою підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти, їх мотивації до саморозвитку, самопізнання. Учасниками є учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти

Цьогорічний проєкт реалізовувався у 2 етапи: І етап – з 26 лютого до 12 березня 2020 року; ІІ етап – з 16 березня до 10 квітня 2020 року. До зареєструвалося 244 учні з 34 районів, міст, об’єднаних територіальних громад.

На першому етапі учням необхідно було надати відповіді на тестові завдання з теми «Стрес». На ІІ етапі учасники створювали ментальну карту до поняття «Резилієнс». За результатами участі у двох етапах 28 учнів відзначено дипломами, із них 10 – дипломами І ступеня.

Інформацію про завдання проєкту та відповіді до них, протокол з результатами участі в кожному з етапів розміщено на сайті комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (рубрика «Психологічна служба системи освіти») та сайті навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (режим доступу: http://nmcps.sumy.sch.in.ua).