ПРИВІТАННЯ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛІЛІЇ ГОНТАР З ДНЕМ НАУКИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем науки!
У сучасному світі наука є стратегічним ресурсом розвитку кожної держави, а широке впровадження наукових розробок у виробничу сферу створює конкурентні переваги як для окремих областей, так і для України в цілому.
Вважаю досить символічним, що в нашій державі вшанування титанічної праці науковців співпадає з іншим державним святом – Днем Європи.

Саме наукова спільнота покликана стати рушійною силою прогресу, створити підґрунтя для інтеграції України до європейського та світового простору як рівноправного партнера. Високі європейські стандарти рівня життя можуть стати досяжними для нас завдяки використанню наукових надбань, тому для влади підтримка науки і вчених є ключовим пріоритетом.
Як ніколи нам сьогодні потрібні нові ідеї, перспективні проєкти та зважені прогнози.
У цей святковий день висловлюю вдячність всім працівникам наукової сфери за невтомність та ентузіазм, за примноження здобутків держави. Переконана, що талановиті науковці і надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень.
Впевнена, що спільною роботою ми досягнемо поставленої мети – поліпшення соціального та економічного становища наших громадян, зміцнення обороноздатності держави.
Зичу всім науковцям, викладачам, майбутнім вченим – студентам та аспірантам – творчої наснаги та завзяття, миру, здоров’я і благополуччя!

З повагою,

тимчасово виконуючий обов’язки

голови Тростянецької районної державної

адміністрації                                                                                             ЛІЛІЯ ГОНТАР