ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОЇ ОСВІТИ

У Боромлянському навчально-виховному комплексі відбулася зустріч із головою Сумського відділення Національного олімпійського комітету України, срібною призеркою олімпійських ігор 1998 року з біатлону Оленою Петровою та майстром спорту з біатлону, призером юнацьких олімпійських ігор Валерієм Могиленко.

Шкільна спортивна дружня родина радо вітала гостей. Програму зустрічі склали огляд виставки тематичної літератури та плакатів, флеш-моб «Нове покоління», участь у якому взяли 100 учнів 2-11-х класів, виступи членів гуртка «Художня гімнастика» та студії «Спортивна акробатика».  

Олена Петрова привітала учасників зібрання та вручила сертифікат Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету  України, що засвідчує занесення освітнього закладу до складу мережі шкіл Олімпійської освіти.

Учнівська родина з рук олімпійської чемпіонки отримала подарунки – м’ячі та комплект літератури з олімпійської тематики. Діти пообіцяли почесним гостям, що досягнуть високого рівня Олімпійських знань та нових спортивних рекордів.