ВИСТУП ЮНОЇ ПІАНІСТКИ

22 серпня Тростянецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з  культурно – дозвіллєвим комплексом «Тростянецький» Тростянецької міської ради було організовано концерт юної піаністки з м. Макіївка, Донецької області Лізи Невидомської, яка в літній період гостює в с. Кам’янка нашого району.

Послухати виступ юного дарування були запрошені діти різних категорій населення: діти з прийомних та опікунських сімей, малозабезпечених та багатодітних родин, діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, вихованців реабілітаційного центру. Прийшли на концерт батьки дітей та пересічні громадяни міста.

Слухачі  прослухали відомі твори таких видатних композиторів як Ф. Шопен, Й.- С. Баха, Шамо (мелодійні увертюри, вальси, джазові композиції.) та ін., які піаністка виконала віртуозно.

Вела концертну програму мати дівчинки Оксана Олександрівна.

Присутні отримали масу приємних та позитивних емоцій, про що свідчили їх гучні оплески. Ліза отримала квіти від міського голови та солодощі, які вручила спеціаліст Центру Олена Горбачова.

Всі присутні діти отримали солодощі, за що вони щиро вдячні спонсорам заходу депутатам Тростянецької міської ради Оксані Фрік та Василю Гуренко.