СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА КІЛЬКІСТЮ НАДІСЛАНИХ КОНКУРСНИХ РОБІТ НА XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ «МОЇ ПРАВА»

За інформацією організаторів конкурсу, у цьому році було подано 9731 конкурсну роботу від 9185 конкурсантів. Допущено до участі в конкурсі було 9317 робіт. Лідерами за кількістю надісланих робіт стали Вінницька, Донецька, Київська, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Рівненська області та м. Київ

Можна сміливо сказати, що це один із наймаштабніших громадських проектів у сфері правової освіти дітей. Географія робіт охоплює всі регіони України – представлені як великі міста, так і маленькі села. Серед поданих робіт 47% склали роботи дітей до 10 років, 40% – роботи дітей від 11 до 14 років та 13%  – роботи дітей від 15 до 18 років (59% із них – від міської учнівської молоді та 41% – від дітей, що проживають у сільській місцевості).

ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ

1 червня о 12:00 відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні»

У онлайн-концерті візьмуть участь: Наталія МОГИЛЕВСЬКА, Злата ОГНЕВИЧ, гурт B&B Project, фіналіст шоу «Голос країни» Сергій АСАФАТОВ, Роман ТЕЛЬП, Ірина РИЖЕНКО.

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАЛА КОМПЛЕКСНА ПОСЛУГА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ID-14

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків

Цього року понад 400 000 дітей в Україні вперше оформляють паспорт. Для того, щоб їм отримати ID-картку з номером платника податків, спершу необхідно відвідати Центр обслуговування платників податків та подати заяву на призначення номера платника податків. А після його отримання – звернутися до відділу ДМС за оформленням паспорта.

ГОТОВНІСТЬ БУДИНКІВ – ІНТЕРНАТІВ ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД ОБГОВОРИЛИ НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

Про готовність психоневрологічних інтернатів до внутрішнього оцінювання відповідно до Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904, обговорили на семінар - нараді з директорами та відповідальними особами інтернатних установ соціальної сфери області, яка відбулася в режимі відеозв’язку під головуванням Михайла Дубровського, директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЮЄТЬСЯ РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Рада молодих вчених є колегіальним виборним дорадчим органом, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їхніх прав та інтересів

Відповідно до Положення про раду молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.04.2020 № 184-ОД  Сумська обласна державна адміністрація утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів представників товариств молодих вчених, наукових установ для формування складу ради.