МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 19.12.2020 РОКУ

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОНЛАЙН-ФОРУМУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Мої вітання всім учасникам цьогорічного онлайн-форуму!

Цей захід об’єднав 15 тисяч лідерів шкільного самоврядування.

І скажу чесно: пропозиція організаторів звернутися з мотиваційною промовою викликала чимало запитань. Ви чули десятки промов, лекцій і тренінгів, тож чим вас здивувати? Чи зможу я бути оригінальним і дійсно корисним? Як краще звертатися до вас – юних та прогресивних, але водночас серйозних, успішних і вже майже дорослих? Хлопці та дівчата? Guys? Можливо, пані та панове?

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ART-МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ «ДІТИ – ДІТЯМ»

Обласним Департаментом освіти і науки започатковано регіональний ART-марафон добрих справ «Діти – дітям», щоспрямований на розвиток культури благодійності серед молоді та підлітків.ART-марафон добрих справ стартував 12 грудня у закладах освіти області.Партнером цього заходу є Сумський обласний центр служби крові

Зокрема, у рамках цього заходу, в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю розпочали працювати майстерні помічників Святого Миколая: «Сувенірна»; «Чобіток Святого Миколая», «Витівки Зими-чарівниці», «Лист до Миколая», «Новорічна Tehno-майстерня», «Магія добра», до роботи в яких долучилися більше 600 вихованців і педагогів.

ДІТИ СУМЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Відбулася акція, започаткована Держагенством лісових ресурсів України, на території Державного підприємства «Сумське лісове господарство»

У Сумському районі учасниками акції, вихованцями учнівського лісництва «Пролісок» були улаштовані годівниці з кормом для  різного виду птахів.

Разом з дітьми годівниці встановлювали головний лісничий Державного підприємства «Сумське лісове господарство» Микола ЩЕРБАК і представники Сумської райдержадміністрації – заступник голови райдержадміністрації Оксана ШУТЬКО та начальник районного відділу освіти Андранік АЛЛАХВЕРДЯН.

ВИХОВАНЦІ ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ ПОПОВНИЛИ СКАРБНИЦЮ ДОСЯГНЕНЬ КУБКАМИ ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

За повідомленням Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, команда обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю здобула Кубок в загальнокомандному заліку зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді, посівши ІІІ місце

Також до загального списку перемог юні туристи додали ІІІ місце в загальнокомандному заліку в старшій групі Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму.

Більше статей...

  1. У ЯКУ УКРАЇНУ ВІРИТЬ НАША МОЛОДЬ – ПРЕЗИДЕНТ ІНІЦІЮЄ МАСШТАБНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ UKRAINE NOW
  2. ЮНІ НАУКОВЦІ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ 21 МЕДАЛЬ У ІІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ
  3. ТВОРЧІ ОСОБИСТОСТІ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗМОГУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У XIV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»
  4. МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»
  5. НА СУМЩИНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ, ЇХНІХ БАТЬКІВ І ПЕДАГОГІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»
  6. ПАВЛО РОЖЕНКО: ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ДЕРЖАВИ, ОБЛАСНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ НА ТЕРИТОРІЇ БОРОМЛЯНСЬКОЇ ОТГ ВІДКРИТО МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ ТА ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ
  7. СУМЩИНА МАЄ ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ
  8. НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»
  9. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»
  10. НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ XIV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «РОЗМАЙ»