І знову радують успіхи наших талановитих тростянчан

9 червня в Лебединському міському центрі культури і дозвілля відбувся відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав». 

Конкурс започаткований управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації та Лебединською міською радою.

Щоб показати свої вокальні можливості до Лебедина приїхали близько 30 співаків з Буринського, Роменського, Глухівського, Краснопільського, Путивльського, Білопільського, Ямпільського, Тростянецького, Липоводолинського районів, Грунської об’єднаної територіальної громади, міст Охтирка, Лебедин та Суми. Цього року умовами конкурсу стало виконання  відомих європейських хітів та нових сучасних українських пісень, як підтвердження того, що Сумщина є дійсно творчим, розвиненим, європейським регіоном.

Для об’єктивної оцінки  учасників було запрошено компетентне журі: керівник народної студії естрадного вокалу Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Марина Капля (голова журі), головний спеціаліст  управління культури Сумської обласної державної адміністрації Віта Білоброва, начальник відділу культурно-масових заходів та організації дозвілля Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Наталія Бойко, головний хормейстер  Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Тетяна Ластовецька, солістка Сумської обласної філармонії Ірина Ященко, директор Лебединського міського центру культури і дозвілля Станіслав Фоменко.

Конкурсанти сповна продемонстрували свою виконавську майстерність та подарували неперевершену насолоду слухачам від чудового виконання вокальних творів.  Цього року як ніколи було складно визначити переможця, бо майже всі учасники достойно підготувалися до конкурсу.

Отже, володарем 1 премії  в номінації  «Вокально-інструментальні ансамблі» став народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Рерто» Тростянецького районного будинку культури, керівник Володимир Фрик та солістка Анастасія Сабчук.

Та на цьому сюрпризи для тростянчан не закінчилися. Спеціальним призом від студії звукозапису «Green Records» (м. Суми) була нагороджена Анастасія Сабчук – солістка Тростянецького РБК. Від засновника студії Віталія Ященка співачка одержала сертифікат на безкоштовний запис сольної пісні в його професійній студії.

І хай яскраві враження від чудового виступу наших земляків будуть ще довго залишатися у серцях лебединів. А ми зі свого боку бажаємо їм подальших творчих успіхів.

  Матеріал надано методичним кабінетом РБК