Запрошуємо в Книжчин дім

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають дітям стежку в майбутнє. Сьогодні важко уявити наше життя і життя наших дітей без книг. Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. І тому дуже важлива перша зустріч дитини з книгою, з бібліотекою. 
«Запрошуємо в Книжчиндім»-під такою назвою в Тростянецькій дитячій бібліотеці пройшла екскурсія для дітей групи «Дзвіночок» ДНЗ «Калинка».

В ігровій формі дітидізналися, що бібліотека - це справжнє місто, в якому є великі вулиці, книжкові будинки та книжкові квартири, як і чому потрібно дбайливо ставитися до книг, як правильно потрібно поводитися з ними, для чого потрібні книги і як вони створювалися.Малеча  була в захваті від прекрасних, креативних виставок бібліотеки, цікавих і яскравих книг, журналів, енциклопедій.

Наші юні гості  здійснили захоплюючу подорож в загадковий книжковий світ, девідбуваються найнеймовірніші чудеса. Там на них чекала зустріч з Язикатою  Хвеською, Поштарем Пєчкіним, лялькова вистава «Перше знайомство» і багато різних цікавих випробувань.

 Діти брали участь у веселих конкурсах, казкових вікторинах та іграх, поринули  в чудовий, загадковий, таємничий світ казок і пригод.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія. Сподіваємося, що віднині діти стануть тут постійними відвідувачами.