Вокальний і хоровий конкурс VOCAL.UA

12 – 13 грудня в м. Києві відбувся Перший Всеукраїнський вокальний і хоровий конкурс VOCAL.UA, який проводився в концертній залі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, ця зала відома своїм чудовим професійним звуком, світлом та акустикою.

     Конкурс вокалу зібрав дітей з усієї України. Наше прекрасне місто представляла талановита учениця дитячої музичної школи Ірина Зайцева (народний вокал). Авторитетне журі, до складу якого входили імениті вокалісти України, відмітили надзвичайно потужний з оригінальними тембровими красками голос Ірини, яка здобула  звання лауреата І ступеня та стала номінантом на Гран- прі конкурсу VOCAL.UA.

Вокальний конкурс проходив у три тури. Зайцева Ірина отримала високі бали та золоту медаль за І місце, а також  право на участь у другому турi  “Голоса країни –XIV”. Дипломи конкурсу були вручені викладачеві класу вокалу Книшенко Наталії Петрівні за високу професiйну пiдготовку ученицi, та КЗ «Тростянецька районна ДМШ», в якiй навчається Iрина.