Молоді про права людини

Під такою назвою в рамках Тижня права в читальній залі районної бібліотеки для учнів 9 – Б класу спеціалізованої школи № 5 пройшла інформаційно–правознавча година.

Будь-яка людина, починаючи з юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки. Тож, в лабіринтах права школярам допомагали розбиратися спеціалісти Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги: директор – ТамараКозир та заступник директора - Микола Кравченко.

Тамара Олександрівна розповіла присутнім про безоплатну вторинну допомогу, про роботу Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, про захист прав людини. За допомогою слайд-презентації школярі змогли більше дізнатися про права дитини із досягненням певного віку, про їх обов’язки. Пізнавальним для них став перегляд відео-сюжету «Дитина має право».

З кодексом України про адміністративніправопорушення, кримінальною відповідальністю неповнолітніх, з видами покарань, які застосовуються до нихпознайомив учнів Микола Кравченко.

В умовах становлення України, як суверенної і незалежної правової держави дуже важливо, щоб сучасна молодь усвідомила свою причетність і відповідальність перед державою, громадянами якої вона є.