«УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ» ГІДНО ПРЕДСТАВИЛА ТРОСТЯНЕЧЧИНУ НА ФЕСТИВАЛІ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

Аматорський народний вокальний ансамбль «Українська пісня» Тростянецького районного будинку культури на чолі з художній керівником заслуженим артистом естрадного мистецтва Євгеном Катриченко та начальником відділу культури Тростянецької райдержадміністрації Володимиром Перетятько представив творчий потенціал Сумщини на Міжнародному фестивалі слов’янської культури «Хотмыжская осень».

Захід пройшов у Хотмижську Борисівського району Бєлгородської області Російської Федерації з 13 по 15  вересня 2013 року.

Цей фестиваль проводять з метою збереження та розвитку міжнаціонального культурного співробітництва та зміцнення дружніх зв’язків між слов’янськими народами.   

У  фестивалі взяли участь 30 творчих колективів із Білорусії,України, Боснії і Герцоговини та Росії.

Колектив  Тростянеччини з успіхом виступив на головній сцені фестивалю в Хотмижську, а також разом з колективами « Слобода» Луганської   та « Вєра»  Ліпецької областей взяли участь в концерті для жителів районного центру Грайворон Бєлгородської  області.

За участь у фестивалі  ансамбль « Українська пісня» нагороджений дипломом Міністерства культури Російської федерації, уряду Бєлгородської області та управління культури Бєгородської області « За збереження культурних традицій слов’янських  народів».