Здоровим будеш-все здобудеш!

Хай кожен з вас запам’ятає, що без здоров’я щастя не буває. «Здоровим будеш-все здобудеш!»- під таким девізом у районній бібліотеці для дітей пройшов День інформації «Хай кожен з вас запам’ятає, що без здоров’я щастя не буває».Учасниками пізнавально-спортивної години  «Подорож на Планету Здоров'я» стали учні 4-а класу спеціалізованої школи №5.Разом з бібліотекарямичитачі вирушили в захоплюючу подорож чарівним потягом по прекрасній планеті, де жителі дбають про своє здоров'я, бережуть його. Побувавши в містах «Літературне», «Гігієнічне»,«Вітамінне»і «Олімпійському», діти зустрілися з вірними друзями Здоров'я - чистим Повітрям, прохолодною Водою, веселою Зарядкою і всемогутнім Режимом дня.

 Діти захоплено брали участь у всіх інтелектуальних, літературних  вікторинах, згадали прислів’я та приказки про здоров’я, розгадували «вітамінні» кросворди,змагалися в швидкості, силі, спритності і знаннях у спортивних естафетах, конкурсах. Хлопчики і дівчатка із задоволенням поділилися своїми спортивними досягненнями. Виявляється, багато з них займаються в секціях і дружать зі спортом.

Відеопрезентація «Спорт  і книга-шлях до здоров’я»чудово доповнила захід.

Відповідь на запитання як стати Нехворійкомзнайшлася вкнигах іна сторінкахспортивних журналів на виставці - пораді «Найбільше багатство – здоров’ядитини,  а дітиздророві - багатствокраїни.

Любителі інформаційних технологій, користувачі Бібліо-Інтернетом,здійснили онлайн-подорож«Новому століттю-здорове покоління»по сайтах,які пропагують  здоровий спосіб життя, де були наведені поради як уникнути шкідливих звичок, поради по загартовуванню, туризму, раціональному харчуванню та багато іншого.