Підведено підсумки V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра»

Підведено підсумки V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра», який щорічно проходить в м. Запоріжжя. Фестиваль організований Українським державним центром позашкільної освіти  спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Центром дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради.

 Третій рік поспіль у заочному «конкурсі сценаріїв» приймала участь культорганізатор Палацу дітей та юнацтва ОВЄЧКІНА Олена Костянтинівна.  Фестиваль є показником реалізації творчого потенціалу і підвищення майстерності організаторів ігрового дозвілля, виявлення і популяризації кращого педагогічного досвіду з організації змістовного дозвілля та є дуже важливою складовою здорового способу життя підростаючого покоління.

Свої роботи на Фестивалі представники з різних міст України: Харкова, Чернігова, Первомайська, Луцька, Мелітополя, Запоріжжя, Сум, Вінниця.

Професійне журі визначило найкращих ігромайстрів та найкращу ігрову програму. У номінації «Актуально, важлива та перспективно» ігрова програма Овечкіної О. К.  «Маша та Ведмідь зустрічають пташок із вирію» посіла перше місце.

 Бажаємо Олені Костянтинівні творчих успіхів і натхнення, впевненості та подальших перемог!