19 листопада 2015 року відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі»

19 листопада 2015 року відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямами «Витинання», «Квілінг», «Орігамі», «Оригінальний жанр». У заході взяли участь 45 вихованців з позашкільних навчальних закладів області. КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» представляли вихованці гуртка «Паперопластика» та «Витинанка» Крючко Олександр, Куделя Андрій, Єзловецька Ірина та керівник гуртка «Паперопластика Сторожева Ірина Василівна.

 Юні майстри презентували виставку авторських робіт, працювали в творчих майстернях, створювали нові вироби, ділились досвідом роботи під час засідання круглого столу. 

Журі заходу акцентувало увагу на тому, що більшість учасників мають хороший рівень майстерності, а високі показники продемонстрували юні майстри з Лебедина, Путивля, Ромен, Білопілля Бурині, Охтирки та Сум. Юні тростянчани теж показали високий рівень майстерності.

В номінації «Витинанка» Крючко Олександр (кер. Т. О. Гостєва) презентував роботи «Голуби», «Гончарик», «Моє місто», які, за рішенням журі, посіли II місце.

В номінації «Оригінальний жанр» Куделя Андрій та Єзловецька Ірина (кер. І. В. Сторожева) презентували роботи «Літак, «Корабель» та «Глечик з польовими квітами», виконані в техніці плетіння з паперових трубочок, а також картини «Рідні простори» та «Мій Тростянець», виконані в техніці пап’є-маше. Журі високо оцінило ці роботи: Куделя Андрій посів I місце, а Єзловецька Ірина – II місце.

Програмою фестивалю було передбачено конкурс майстерності для керівників гуртків. Усі педагоги продемонстрували високий рівень майстерності у володінні техніками роботи з папером. Учасники заходу отримали грамоти, цінні подарунки, а також безліч позитивних емоцій.

На часі – підготовка до участі в обласному конкурсі «Український сувенір», який відбудеться 15 січня 2016 року.