Збережи кровинку рідного тепла

12 листопада 2015 року у комунальному закладі Тростянецької районної ради «Тростянецька районна дитяча музична школа» відбулася інтелектуально – пізнавальна гра «Збережи кровинку рідного тепла». Захід підготували викладачі теоретичного відділу Тетяна Урсакій та Олена Балабіна, і провели його з учнями середніх класів.

Інтелектуально –пізнавальна гра  має велике соціальне значення. Вона не тільки допомагає оцінити рівень інтелекту дітей, дати їм нові знання, а й створює умови для вільного та корисного спілкування дітей з однолітками та дорослими.

Метою гри є - виховати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, розуміння причетності до історії нашого народу; сформувати переконаність у нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до  минувшини і сьогодення рідної України. А також, - розвинути творчі здібності, увагу, швидкість реакції, ерудицію, логічне, інтелектуальне та  творче мислення, вміння чітко сформулювати свою думку.

Під час проведення заходу діти пригадували українські прислів`я, загадки, казки, музичні інструменти. Захоплено та жваво складали українські страви з пазлів. А також із задоволенням слухали народні пісні у виконанні провідних співаків України.