ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ЧІТКІСТЬ І ЗЛАГОДЖЕНІСТЬ ВАШИХ ДІЙ, ВМІННЯ ШВИДКО ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ ТА АНАЛІЗУВАТИ СИТУАЦІЮ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ І СПОКОЮ В НАШОМУ РАЙОНІ ТА КРАЇНІ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!
 
Щиро вітаю Вас з 5-ю річницею створення Національної поліції України!
Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі та країні.

Прийміть щиру подяку за Вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства та прагнення зробити все можливе, щоб люди жили в мирі та злагоді. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла Вам та Вашим близьким!
 
З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА