СЬОГОДНІ МИ ЗНАЙОМИМО ВАС З РОДИНОЮ ТОБУЛИ ВОЛОДИМИРА ПАВЛОВИЧА ТА ІРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ

Маючи власного сина Олександра у 2012 році вони прийняли рішення створити прийомну родину, подарувавши прихисток трьом дітям – двом сестричкам і братику

До влаштування діти перебували в різних закладах, бо мали значну різницю у віці. Ірина з Володимиром більшу увагу приділяли молодшим Веронічці та Ярославчику, старша дівчинка Ельвіра була менш вразлива і адаптувалася досить швидко у родині.

Мама Ірина поступово крок за кроком дала дітям упевненість в тому, що вони потрібні, що їх більше не зрадять. Ельвіра успішно закінчила школу та вступила на навчання до університету, зараз у неї вже своє доросле життя, а Вероніка з Ярославом ще школярі, відвідують музичну школу за напрямками фортепіано та домра, мають успіхи в музиці і є активними учасниками культурно – мистецьких заходів.
Подружжя відчуваючи, що батьківський потенціал у них ще не вичерпався вирішило подарувати родинне тепло ще двом діткам. Так у них з’явилися малюки Милана, а трохи згодом Дмитрик.
Проблеми зі здоров’ям Дмитра не злякали прийомних батьків. «Якщо ви його не візьмете, ніхто його не візьме. Хлопчик потребує постійного консультування у лікарів та систематичного лікування», – сказали подружжю після знайомства з дитиною, але виконання всіх рекомендацій лікарів та безмежна любов до дитини дали позитивні результати і Дмитрик почувається добре, як діти його віку.
Всі члени родини Тобула добре вміють вишивати. Оселю прикрашає безліч їх робіт. Мама Ірина вчить дівчаток готувати, Ярослав і Дмитрик з татом часто пораються біля техніки в гаражі. Велику допомогу у вихованні дітей надає син Олександр, хоча він вже має власну родину і бізнес.
Сьогодні це дружна щаслива сім’я. Вони весело відпочивають разом на природі, беруть участь у спортивних та благодійних заходах, а найголовніше - дарують один одному тепло і любов.