ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ВИ – ТІ ПРОФЕСІОНАЛИ, ЩО ПОМІЧАЮТЬ ТУ САМУ «ЗАЧІПКУ» СЕРЕД, ЗДАВАЛОСЬ Б, НЕЗНАЧНИХ ДЕТАЛЕЙ, ВИКРИВАЄТЕ ПРОДУМАНІ СХЕМИ ЗЛОВМИСНИКІВ І САМЕ ВАШІ ФАХОВІ ДІЇ ДАЮТЬ ЗМОГУ ЗУПИНИТИ ТА ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПОРУШНИКА

ШАНОВНІ СЛІДЧІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!
 
Щорічно 1 липня відзначається День працівників слідчого апарату. Свято слідчих започатковано з метою вшанування працівників, які проводячи досудове слідство, клопітливо та наполегливо узагальнюючи факти, збирають докази та доводять винність особи у скоєнні злочину для подальшого її законного покарання.
Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі працівники слідчих підрозділів з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.
У цей святковий день щиро бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної енергії для плідної праці на нелегкій професійній ниві. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Бажаю цікавої роботи, поваги з боку керівництва та колег, успіхів в усіх починаннях та високих досягнень у кар’єрі. Нехай повсякчас з вами поруч будуть гарний настрій та оптимізм!
 
З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА