ШАНОВНІ ДРУЗІ, ЗНАЙОМТЕСЬ З РОДИНОЮ ОЛІЙНИК

Із знання свого роду починається родина. Корені кожного з нас беруть початок від батьків, дідів, прадідів, взявши у спадок все найкраще

Знайомтеся - сім’я Олійник, велика і дружня. Мама Леся, тато Микола виросли у творчих родинах. Вони виховують чотирьох дітей Миколу, Марка, Катерину та Вероніку.

Тато Микола Олексійович, настоятель Благовіщенського храму народився на Вінниччині у співочій родині, тому і пов’язав своє життя зі співом, навчаючись у Тульчинському училищі культури за спеціальністю керівник художнього самодіяльного хорового колективу. Даний Богом талант направив Миколу Олексійовича навчатися до Почаївської Духовної Семінарії. У Почаєві, в цьому мальовничому українському містечку, зустрів свою кохану Лесю. Молодята побралися і переїхали до Кременчука, а згодом до Тростянця. Леся Олегівна чуйна, добра, талановита людина, гарна господиня та турботлива мама. Вона перейняла від своїх батьків любов до народної творчості та кондитерської справи. В музичній школі навчалася гри на бандурі, далі закінчила духовне училище за спеціальністю «Регент-псаломщик», має диплом Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту «Дошкільна освіта. Практичний психолог».
Діти в сім’ї Олійник талановиті і творчі, всі навчаються в Тростянецькій музичній школі, відвідують гуртки Палацу дітей та юнацтва, є учасниками і переможцями багатьох конкурсів та фестивалів.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області. Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.