ЛІЛІЯ ГОНТАР: ВИШИВАНКА — НАША НАЦІОНАЛЬНА СВЯТИНЯ. ВОНА СИМВОЛІЗУЄ ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ, БУДИТЬ ВИСОКІ ПАТРІОТИЧНІ ПОЧУТТЯ В СЕРЦІ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ!

Щороку, у третій четвер травня, ми відзначаємо День вишиванки.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.
Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Вона не тільки традиційна частина гардеробу українців, а й національний символ – символ боротьби за незалежність, символ нескореності, незламності духу, символ надії та любові.
Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.
Як правило, вишиванку ми вдягаємо у святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому, що в кожній області, кожному місті та селі українці об’єднані! Нас поєднано велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного! Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!
Вдягаймо вишивані сорочки частіше, демонструймо нашу єдність, консолідацію, любов до України. Бо лише спільно ми зможемо здолати усі негаразди.

З повагою,

тимчасово виконуючий обов’язки голови

Тростянецької районної державної адміністрації                                         ЛІЛІЯ ГОНТАР