РОМАН ГРИЩЕНКО: «БАЖАЮ, ЩОБ ДЛЯ ВСІХ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ДЕНЬ ЄВРОПИ ЩОРОКУ БУВ СПРАВЖНІМ СВЯТОМ МИРУ І ЄДНАННЯ З ЄВРОПЕЙСЬКОЮ СПІЛЬНОТОЮ»

Шановні жителі Сумщини, громадськість!

Традиційно в третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи.

Україна стає все ближчою до європейської спільноти. Коронавірусна інфекція, що охопила світ, взаємна допомога у складні часи пандемії дала новий поштовх до розвитку дружніх стосунків між нашою державою та європейськими кранами. Наші лікарі набираються досвіду в Італії, допомагаючи пацієнтам видужати, ми надсилали засоби дезінфекції у країни Європи, вони надавали допомогу нам.

Вірю, невдовзі ми приборкаємо СOVID-19, і з новою силою почне розвиватися туристичний обмін і товарообіг з країнами ЄС, розшириться культурний та освітній простір. Поступово, крок за кроком ми інтегруємось у Європу. Це неймовірно важливо, цікаво і відповідально.

Відзначаючи День Європи на Сумщині, ми підтверджуємо свій європейський вибір, відданість європейським цінностям, справі демократичних перетворень та економічних реформ.

Бажаю, щоб для всіх жителів Сумщини День Європи щороку був справжнім святом – святом миру і єднання з європейською спільнотою. Адже бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, це щире бажання кожного з нас.

 

З повагою, голова Сумської обласної державної адміністрації Роман ГРИЩЕНКО