У ЦЮ СУБОТУ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ЄВРОПИ

Напередодні свята ми запускаємо цикл постів про нерозривні зв'язки України з сім'єю європейських країн під хештегом #ЄвропаЦеМи

Український народ зробив свій європейський вибір взимку 2013-2014 років і захистив його у наступні роки. Сьогодні цифри та факти доводять, що цей вибір був і залишається правильним.

ЄС є найбільшим торговельним партнером України: 41,5 % від загального обсягу зовнішньої торгівлі України. З 2016 діє глибока та всеохопна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Це найглибша зона вільної торгівлі, яку ЄС підписував з країною партнером в історії.

Безвізовий режим з ЄС дозволив українцям більше подорожувати. За 2019 рік українці загалом понад 15 млн разів перетнули сухопутний кордон, подорожуючи до країн ЄС, а гості з ЄС — понад 3 млн разів, подорожуючи до України. Кількість авіарейсів у небі України збільшилась на 11,5% порівняно із 2018 роком. Укрзалізниця перевезла до країн ЄС та з країн ЄС до України на 15% більше пасажирів, ніж у 2018 році.
Уряд відкрив доступ до онлайн-системи «Пульс Угоди», яка дозволяє кожному громадянину побачити онлайн прогрес виконання Угоди про асоціацію з ЄС. Євроінтеграція стала найбільш прозорою і підзвітною державною політикою України.
Найбільшого прогресу за час імплементації Угоди про асоціацію досягнуто у сферах: "Політичний діалог, національна безпека та оборона", "Юстиція, свобода, безпека, права людини", "Державні закупівлі", "Технічні бар'єри у торгівлі", "Підприємництво".

Пріоритети подальшої євроінтеграції - "Промисловий безвіз", який дозволить українським товарам почуватися на полицях супермаркетів ЄС як вдома, Європейська зелена угода, приєднання до енергетичного, цифрового ринків ЄС, поглиблене митне співробітництво

Членство в Європейському Союзі - це стратегічна мета України, закріплена в нашій Конституції.

#УкраїнаЦеЄвропа #ЄвропаЦеМи